הכרויות בחינם
הכרויות - ראשי עדכון פרטים חיפוש רשימות הודעות אירועים אודות להצטרפות חינם - לחצו כאן
( אורח )
הכרויות
חברים באון-ליין
האירועים הקרובים שלנו
תמונות מאירועים קודמים
בית חרושת לחתונות

הרשמה לאתר

ההצלחות שלנו

[הצג]

האירועים שלנו:מוזיקת רקע
Party   90's   80's   70's   60's  

הכרויות - אימון למציאת זוגיות

רשימת מאמרים בתחום ההכרויות, הזוגיות והרווקות.

רמי בוכניק מהמרכז לאימון זוגי ועיסקי מזמין אתכם לעיין במאמרים ובעצות

לפרטים נוספים - לחצו כאן.פחד , אזורי נוחות ופריצת דרך  
מהו פחד - הפחד בבסיסו הוא מנגנון הגנה , מנגנון הגנה טבעי מפני סכנה , כמו פחד מגובה , פחד ממקום סגור (איני מומחה בתחום אך אולי ניתן לייחס אותו מבחינה ביולוגית לפחד מאבדן חמצן),פחד מאש , פחד מזרים שאיננו יודעים את כוונותיהם כלפינו ועוד ועוד. הפחד באמת עוזר לנו לצלוח את החיים בשלום.מה משפיע על היכולת שלנו למגנט אנשים?  
כאשר אנחנו תופסים את עצמנו כשווים ובעלי ערך באמת ולא כאמירה שאנחנו לא ממש מאמינים בה , אנחנו נשדר את זה לסביבה , נשדר לסביבה: אני שווה , אני סקסי , כדאי להכיר אותי , כדאי לייצר איתי דיאלוג וזה נכון גם להיכרויות , גם לראיונות עבודה וגם לפגישות עסקים.כיצד נמכור\נשווק את עצמנו יותר טוב באתר הכרויות?  
האם המטרה היא להרחיב את מספר הפניות הכולל אלינו ? לפי דעתי לא. המטרה של שיווק נכון זה לצמצם את מספר הפניות הכולל אך להרחיב את מספר הפניות שעשויות להניב תוצאות בדיוק כמו בעסקים, לא כדאי לבזבז אנרגיה על פניות סרק אלא להשקיע את האנרגיה בפניות אמיתיות שעשויות להניב עיסקה.

מאמרים נוספים, בקרוב.


 הכרויות     היכרויות על פי תחומים     הדפסה     שאלות ותשובות     אודות האתר     האירועים שלנו     חוקי האתר     פרסום     צור קשר   

© 2000 כל הזכויות שמורות למערכת Look4Love , אתר הכרויות מוביל בישראל למציאת קשר זוגי ואיכותי.    [ ]    M   W