אתר הכרויות לנשים

כל מה שצריך להכיר על אתר הכרויות לנשים

אתר הכרויות לנשים נותנים לנשים מקום אידיאלי להכיר אנשים חדשים בצורה בטוחה ומהירה, ומספקים התאמות פוטנציאליות המבוססות על מיקום ותשוקות. יתר על כן, אתר הכרויות לנשים עוזרים לנשים להימנע מתשומת לב לא רצויה או מספאמרי דואר שאחרת היו מגיעים בדרכן.

Bumble היא פלטפורמת היכרויות מקוונת מובילה שמכניסה לנשים שליטה. תכונת העברת ההודעות החדשנית שלו מאפשרת לנשים ליזום שיחה תחילה בעוד שהשאלון שלה עוזר לסנן התאמה פוטנציאלית שמחזיקים באמונות שונות בנוגע לסוגיות חברתיות.

OkCupid

OkCupid הוא שירות היכרויות מקוון שמתאים למשתמשים על סמך התשובות ל-15 שאלות שהם מספקים, כמו גם הוספת סיכומים אישיים והעלאת עד שש תמונות. בעת ההרשמה, תצטרך לאמת את מספר הטלפון שלך כדי ש-OkCupid יוכל לשלוח הודעות SMS; עם זאת, לאחר אישור הגישה לאתר וגם לאפליקציה לנייד תישאר בחינם; תוכנית מנוי חודשית אופציונלית מספקת יותר תכונות פרימיום.

OkCupid נוקט בגישה מדעית יותר לשידוכים מאשר אפליקציות היכרויות פופולריות אחרות כמו טינדר ובמבל, תוך שימוש באלגוריתמים במקום ערימות של פרופילים שתוכלו לגלול בהם בנפרד. במקום זאת, OkCupid מציג מדי יום את בחירות קופידון שתוכלו לסנן לפי מיקום, גיל או העדפות אחרות.

OkCupid בולט מאתרי היכרויות אחרים בכך שהוא מציג למשתמשים את ציוני התאימות שלהם, המוצגים בכל פרופיל התאמה ואז ניתן לסמן לייק או להגיב עליהם באמצעות הפונקציונליות של Double Take או הערה. יתר על כן, משתמשים יכולים אפילו לענות על שאילתות של משתמש אחר כדי להוכיח עד כמה אתה מתאים.

OkCupid עשוי להציע תכונות חיוביות רבות, אך עדיין יש לו כמה חסרונות. חיסרון אחד כזה הוא לדרוש מהמשתמשים להשתמש בשמם האמיתי בעת הגדרת פרופילים – דרישה זו גרמה למורת רוח בקרב חלק מהמשתמשים. יתרה מזאת, OkCupid נוטה למחוק פרופילים ישנים מהר יותר מאפליקציות היכרויות אחרות וסביר יותר שיצוצו בעיות רפאים.

באמבל

Bumble נוצר על ידי עובד לשעבר בטינדר ועוצב כאפליקציית היכרויות ממוקדת לנשים. משתמשים יוצרים פרופילים ומחליקים ימינה עבור אלה שלדעתם מתאימים איתם ושמאלה עבור אלה שהם לא. התכונות המיוחדות של Bumble כוללות פונקציונליות של איתור חברים אפלטוני הנקראת BFF mode וכן כלי רשת עסקי Bumble Bizz.

Bumble מספקת גם סיוע לנשים המעוניינות לעשות את הצעד הראשון אך אינן בטוחות מה הן רוצות לומר. התכונה שלהם, המכונה "משחק השאלות", מספקת לנשים רשימה של מתחילות שיחות שהן יכולות לבחור את זה המשקף בצורה הטובה ביותר את אישיותן. Bumble כולל גם תוספות מהנות נוספות כמו משחקי שאלות מלאי GIF ותוספי הודעות 24 שעות ביממה!

משתמשים יכולים להירשם באמצעות חשבון הפייסבוק או מספר הטלפון שלהם ולהסכים להתחייבות ההרשמה של האתר. הם יקבלו קוד אימות ויוכלו להתחיל לגלוש בפרופילים, עם אפשרויות לאפשר או להגביל התאמות לראות תמונות ולבחור כינויים החל מ"הוא/הוא/ה" ועד לאפשרויות לא בינאריות.

התכונות הבסיסיות של Bumble הן בחינם, בעוד ששירותי פרימיום מספקים חווית שידוכים משופרת ומאפשרים למשתמשים לבצע התאמה חוזרת עם התאמות שפג תוקפן. יתר על כן, מנויי פרימיום גם פותחים תכונות הודעות נוספות; כמו Bumble Boost – שעוזר להשיג יותר התאמות ומגדיל את הסיכויים לקבל תשובות תוך 24 שעות – עבור משתמשי Bumble Premium.

מוצא חברים – Friend Finder

אתר הכרויות לנשים מתהדר כקהילת המבוגרים הגדולה בעולם, וההרשמה נמשכת רק 30 שניות ודורשת לא יותר מכתובת האימייל, שם המשתמש והסיסמה שלך כדי לקבל התאמה עם התאמות פוטנציאליות.

הממשק ידידותי למשתמש, צוות התמיכה זמין בכל שעות היממה ויש נסיונות חינם לחברים חדשים המאפשרים להם לנסות לפני התחייבות. מנוי בתשלום מאפשר גישה לכל התכונות הזמינות באתר – פשוט העבר את הסמן מעל שם המשתמש שלך בפינה השמאלית העליונה ולחץ על 'החשבון שלי'. זה יעביר אותך לדף שבו תוכל לנהל ולשדרג את רמות החברות ולצפות בפרטי חיוב, כמו גם להשבית חידוש אוטומטי (עבור חשבונות בלתי צפויים!). יתר על כן, ניתן אפילו להשבית חידוש אוטומטי כדי למנוע חשבונות בלתי צפויים!

התאם אישית את החיפוש שלך על סמך הצרכים האישיים שלך כדי לצמצם את האפשרויות עבורך. סנן לפי גיל, מיקום ומרחק, מין, מבנה גוף, נטייה מינית ומצב משפחתי כדי לצמצם עוד יותר את הבחירות שלך. צור את רשימת הפרופילים המועדפים שלך כך שיגיעו התראות כשהם מתעדכנים או יוצרים תוכן חדש; לשלוח מתנות וטיפים כמו כל אתר רשת חברתית; וכו '

Hinge

Hinge היא אפליקציית היכרויות חינמית המאפשרת למשתמשים ליצור פרופילים, להתאים לחברים ולשלוח להם הודעות ישירות. אתה יכול להעלות עד שש תמונות ולכתוב ביוגרפיה קצרה המונה את תחומי העניין ותכונות האישיות שלך; ניתן אפילו להציג את שמות המשפחה והמשפחה שלך! בעת יצירת הפרופיל שלך ב-Hinge דרך פייסבוק, מידע מסוים כגון גובה, גיל ומיקום יאוכלס באופן אוטומטי; ניתן להזין ישירות כל מידע ידני כגון גובה; בנוסף העדפות מתקדמות מאפשרות לציין דברים כמו אמונות פוליטיות או ערכים דתיים!

ציר הוא כמו אפליקציות היכרויות אחרות בכך שהוא מאפשר למשתמשים לאהוב זה את הפרופילים של זה; אם מישהו יגמול על ידי אהבתך בחזרה, הפרופילים שלך יופיעו יחד בתור. Hinge מציעה גם תכונה בתשלום בשם ראה מי אוהב אותך שמציגה את כל אלה שאהבו את הפרופיל שלך.

Hinge טוען ש-65% מהמשתמשים חשו ששמע קולו של התאמה פוטנציאלית עזר להם לקבוע עד כמה הם מתעניינים בהם. אתה יכול להוסיף הנחיה קולית של 30 שניות לפרופיל שלך עבור אפקטיביות מקסימלית – צירים מדווחים שזה עשוי לעזור להם לבלוט עוד יותר!

Hinge היא אפליקציה זמינה הן למכשירי iOS והן למכשירי אנדרואיד, המבוססת מסן פרנסיסקו עם למעלה מ-20 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. Hinge משתמש במערכת רשימת המתנה בערים חדשות על מנת להבטיח שיש מספיק עניין של משתמשים לפני פתיחת חנות באזורים חדשים.

שירותים נוספים

הכרויות סקס

הכרויות סקס: המקום המושלם למציאת קשרים אינטימיים בעידן הדיגיטלי, האפשרות למצוא קשרים אינטימיים והיכרויות סקס הפכה לקלה ונגישה יותר מאי

קראו עוד >>

הכרויות חינם

הכרויות חינם: המדריך המלא למציאת אהבה ללא עלות בעידן הדיגיטלי של היום, היכרויות אונליין הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו.

קראו עוד >>