הכרויות בחינם
הכרויות - ראשי עדכון פרטים חיפוש רשימות הודעות אירועים אודות להצטרפות חינם - לחצו כאן
( אורח )
הכרויות
חברים באון-ליין
האירועים הקרובים שלנו
תמונות מאירועים קודמים
בית חרושת לחתונות

הרשמה לאתר

ההצלחות שלנו

[הצג]

האירועים שלנו:מוזיקת רקע
Party   90's   80's   70's   60's  

טיפ: מה כותבים בפנייה ראשונה? לתמצת או להרחיב בכתיבה?
מה כותבים בפנייה ראשונה? לתמצת או להרחיב בכתיבה?

זו שאלת השאלות, ואם להקדים את המאוחר, אז אין לזה תשובה חד משמעית. למה בעצם? כי כל אחד ואחת מאיתנו הם אנשים שונים, ולכן התגובות יכולות להיות שונות.

הודעה קצרה, לפעמים יכולה להיקלט כהודעה עניינית של מישהו שמעוניין להכיר. בדר"כ זה מספיק, כלומר, אם הצד השני מעוניין, אז הוא ישיב גם להודעה קצרה בסגנון של "הי, אהבתי, ואשמח להכיר".

מצד שני, לפעמים הודעה קצרה כזו היא חסרת משמעות, למה? כי אנשים שמקבלים פה באתר עשרות הודעות ביום, כבר "לא מתרגשים" מהודעה קצרה ועניינית כזו, ומחפשים את הריגוש ואת השונה. במקרה שכזה, הודעה קצרה לא תספק את הסחורה ועדיף לשלוח הודעה קצת יותר אישית, עם התייחסות נקודתית לתוכן של מה שכתוב בכרטיס שאליו פונים. במצב כזה, מקבל ההודעה מבין שקראו את הכרטיס שלו ולא סתם פנו אליו ב"שיטת מצליח", ואז בדר"כ יותר מתייחסים להודעה שכזו.

כמובן שגם פה אסור להגזים. להתחיל לכתוב סיפורים ללא סוף זו לא הדרך הנכונה, בטח שלא בהודעה הראשונה, זה משהו שיכול להרתיע את הצד השני. זה בהחלט יכול להיות נחמד בהמשך בהודעות הנוספות במידה ומתחילה התכתבות באתר.רשימת טיפים להכרויות


 הכרויות     היכרויות על פי תחומים     הדפסה     שאלות ותשובות     אודות האתר     האירועים שלנו     חוקי האתר     פרסום     צור קשר   

© 2000 כל הזכויות שמורות למערכת Look4Love , אתר הכרויות מוביל בישראל למציאת קשר זוגי ואיכותי.    [ ]    M   W