הכרויות לנשים

הכרויות לנשים
הכרויות לנשים

איך להצליח בדייט לנשים

היכרויות יכולות להיות חוויה מאתגרת עבור גברים ונשים כאחד. בין אם אתה גבר שמחפש לצאת עם אישה או שהיא מחפשת אהבה, חיוני שתהיה לך ראייה אובייקטיבית לגבי התכונות שאתה מחפש בבן זוג פוטנציאליים.

זה יכול לעזור לך לחסוך זמן על אנשים שאינם עומדים בקריטריונים שלך. אל תסתפק במערכת יחסים שבסופו של דבר לא מביאה לך שמחה.

גיל שמתאים להיכנס הכרויות לנשים

נשים שיוצאות עם גברים נאבקות לעתים קרובות עם הידיעה כמה הפרש גילאים מתאים. אתה עלול לדאוג שזה ישפיע לרעה על איכות מערכת היחסים שלך ויפגע בצמיחה הפוטנציאלית שלה. אבל לנהל את השיחה הזו בפתיחות ובכנות עם עצמך על הבדלי גיל יכול להיות מועיל בהבנה אם הם אכן יעבדו עבור כל אחד מהצדדים בטווח הארוך.

גיל לא אמור להיות הגורם לכישלון מערכת היחסים, כל עוד שני הצדדים מאוהבים ויש להם קשר חזק. מחקר שפורסם ב-2016 גילה שגברים ונשים נוטים לצאת לדייט בגילאים שונים בהתאם למידת המחויבות שהם דורשים ממערכות היחסים שלהם.

חוקרים מאוניברסיטת אבו אקדמיה בטורקו, פינלנד ערכו סקר של 12,000 אנשים כדי לזהות את הגילאים שהם מעדיפים בדרך כלל עבור רמות שונות של מעורבות בכל הנוגע להיכרויות ומערכות יחסים. החוקרים חילקו את הנתונים למספר קטגוריות נפרדות.

לגברים היו בדרך כלל העדפות גיל מינימום למערכות יחסים זוגיות וליחסי היכרויות רציניים, בעוד שנשים העדיפו בני זוג שהיו צעירים מהם לפחות בכמה שנים. מצד שני, כאשר בוחנים מערכת יחסים מזדמנת או לילה אחד עם גבר, היא עשויה להיות פחות מודאגת מפער הגילאים שלו.

למרות שצוטט לעתים קרובות, "הכלל של חצי מגילך פלוס שבע" הוא הנחיה שצוטטת לעתים קרובות לגבי מה שנחשב לבני זוג מקובלים מבחינה חברתית. למרות שמחשבון זה יכול לעזור לקבוע מה אנשים מוצאים מקובל, הוא לא תמיד משקף במדויק העדפות בפועל.

כמו כן, חיוני לזכור שפער הגילאים לבדו אינו קובע פרקטיקות מקובלות חברתית; יש לקחת בחשבון גם גורמים אחרים. לדוגמה, הכרויות לנשים עשויות לדאוג יותר לגבי מה שאחרות יחשבו אם הן יוצאות עם גבר מבוגר כשהן עדיין בקולג' או בתחילת הקריירה שלהן, אבל חששות אלה מתמעטים ככל שהאישה מתקרבת לגיל הפרישה.

כשזה מגיע להיכרויות עם פערי גיל, האמריקאים בדרך כלל רואים יותר יתרונות מאשר חסרונות. אטרקטיביות פיזית, בגרות רגשית וחופש כלכלי נתפסים כשלושת היתרונות המובילים של היכרויות עם מישהו צעיר יותר; בעוד שאין שום דבר במשותף נתפס כקושי הגדול ביותר.

אֵמוּן

ביטחון עצמי הוא אחת התכונות האטרקטיביות ביותר שאישה יכולה להחזיק. זה מתפשט כמו התלהבות מדבקת, וגורם לסובבים אותה להרגיש בטוחים גם לגבי עצמם.

לאנשים בטוחים בעצמם ובטוחים יש זוהר פנימי שיכול להפוך אפילו את המצבים הכי ארציים להזדמנויות לזרוח. אם את יכולה להיות אישה מהסוג הזה, את תמשוך את כל הגברים – הטובים והרעים!

נשים בעלות ביטחון עצמי יודעות מה הן רוצות ומה הן לא רוצות בזוגיות. הם לא נותנים לדעות של אחרים להפריע בקבלת החלטות, ולא מפחדים להגיד "לא" כשמישהו לא מתאים.

הם מוכנים ללמוד מהטעויות שלהם ולהתפתח, מה שיכול לאפשר להם לעשות בחירות דייטים נבונות יותר בעתיד.

כדי להגביר את הביטחון העצמי שלך לפני שאתה יוצא לדייט, חשב על זמנים בחייך שבהם הרגשת הכי בנוח. זה יכול היה להיות ריקוד או סיפור משעשע; או פשוט להיות עם אנשים שהצחיקו אותך. מה שזה לא יהיה, קח זמן להיזכר בזמנים שבהם הרגשת הכי כמו עצמך.

לאחר שהשגתם את זה, קח את הביטחון הזה בדייט הבא שלך. כשאתה עוסק בשיחה קלילה ונוכחת, נסה לשקף את הרגעים האלה על ידי היותך נוכח ונהנה.

אם אתם מרגישים עצבניים לקראת הדייט הבא שלכם, זכרו ששפת הגוף שלכם משחקת תפקיד משמעותי בבניית ביטחון עצמי. עמוד זקוף, תיראה במיטבך ושם לב לאופן שבו אתה יושב.

זה חיוני במיוחד אם אתה מופנם ונוטה להיות ביישן וחסר ביטחון. הימנע מישיבה שמוטת או קרובה לגופך; פעולה זו גורמת לך להיראות מתגונן וחסר ביטחון.

אתה יכול גם לנסות להירגע ולהרחיב את טווח התנועה שלך כדי להיראות פתוח ומוחצן יותר. פעולה זו תגביר את רמת הביטחון העצמי שלך ותהפוך אותך לנגיש יותר לאישה שאיתה אתה יוצא.

דרך נוספת להגביר את הביטחון העצמי שלך לפני דייט היא על ידי חזותי איך אתה רוצה שהחוויה תיראה. קח קצת פסק זמן מהיום שלך ועצום את עיניך, ואז תאר לעצמך איך זה מרגיש בראש שלך. אם לדמיין את זה קשה, כתוב איך זה ירגיש במקום זאת.

עצמאי

כשיוצאים עם אישה עצמאית, זה יכול להיות מאתגר לדעת איך הכי טוב להמשיך. ייתכן שיהיו לה ידיים מלאות בחברים, בעבודה ותחביבים; ובכל זאת היא רוצה להבטיח שהוא רציני גם לגביה.

לכן, היא תקבע במהירות אם אתה לא שווה את הזמן שלה. זה לא אומר שהיא לא פתוחה לדייטים; אלא, זה פשוט אומר שאם אתה לא רציני להכיר אותה טוב יותר, היא תיתן לך את הספק ותמשיך עם התוכניות שלך.

היא לא מפחדת לומר שאין לה שום עניין בנישואים או בילדים, וזה יכול להיות דבר טוב מכיוון שזה אומר שאתה מכיר יותר טוב אחד את השני לפני שאתה מתחייב.

אחד האתגרים הגדולים ביותר כאשר יוצאים עם אישה עצמאית הוא קנאה. היא לא יכולה להשלים עם אנשים שיורקים עליה או גונבים ממנה, אז זה חיוני שלא תהפוך לאחד היריבים הרבים שלה.

אם אתה מקנא, הקפד לא לצעוק או לדבר עליה באופן שלילי. לא רק שזה לא הוגן כלפיה, אלא שזה גם לא יגרום לך להרגיש טוב בטווח הארוך.

יתר על כן, אל תשתמש יתר על המידה בקסם ובמחוות הסקסיות שלך עליה; אחרת היא עלולה לתפוס אותם כניסיון זול לגרום לך להרגיש מיוחד. במקום זאת, הפגינו את החיבה והמסירות שלכם על ידי השקעת זמן לפיתוח מערכת היחסים.

לבסוף, זכור שיש לה דעות משלה בנושאים ועשויה לחלוק עליך בנקודות מסוימות. זה יכול להיות התחלה מעניינת לשיחה כל עוד אתה מכבד את דעותיה ואל תנסה להשפיע על החלטותיה במהלך כל הדייט.

חיוני שתרגיש בטוח בעצמך וביכולות שלך. נשים עצמאיות לא רוצות להוכיח כל הזמן את ערכן, אז יש הרבה דרכים שבהן תוכל לבנות את הערך העצמי שלך כך שהיכרויות עם אישה עצמאית יהפכו להרבה יותר חלקים. למרבה המזל, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגביר את הערך העצמי שלך כדי שתוכל להתחיל לצאת עם אישה עצמאית מצליחה בקלות.

מציאת אַהֲבָה = הכרויות לנשים

חיבה היא אבן היסוד של מערכת יחסים בריאה. בלעדיו, החיבור מרגיש חסר חיים וריק. נשים משתוקקות לחיבה יותר מגברים, והיעדרה עשויה להיות בעלת השלכות חמורות על הרווחה הנפשית והפיזית שלהן.

תחושת הערך העצמי של נשים תלויה באהבתו ובתוקפו של בן הזוג. מבלי שתוכל להביע את רגשותיה בצורה ברורה, היא עלולה להתקשות להתחבר אליו, מה שיוביל אותה להרגיש מנותקת ונטושה.

לכן חיוני לגברים להביע את אהבתם וכבודם כלפי אישה. מבלי לעשות זאת, ייתכנו בעיות ביניהם בעתיד.

נשים שאוהבות גבר יקחו אותו ברצינות וישאפו לגרום לו להיות מרוצה. זה יכול להיעשות בדרכים שונות: היא עשויה להגיע למקום העבודה שלך לבושה הלבשה תחתונה, להקניט אותך על כמה היא נראית נהדר בחולצת טריקו, או ליזום רגעים אינטימיים.

יתר על כן, אישה שבאמת אוהבת גבר תפגין תמיכה ותהיה כנה איתו. כנות מוכיחה את הדאגה שלה לך ולקשר, שכן היא תעשה כל מה שאפשר כדי לשמור על כוחו.

היא עשויה גם להיות פתוחה לשמוע את דעותיך בנושא ולתת לך הזדמנות מספקת לדון בו. זה יכול להיות מעודד במיוחד אם הנושא היה משהו שהיא נאבקת בו או ניסתה לכבוש.

חיבה היא הבסיס לכל מערכת יחסים מוצלחת, וצריכה להיות משהו שאתה שואף אליו בחייך. אם יש מישהו שאתה מעריץ וסמך עליו, קל יותר לשמור על מוטיבציה לקראת השגת מטרות, ובמקביל עוזר לך להישאר מרוצה במהלך התהליך.

זה לא יוצא דופן שנשים רוצות לחבק, לנשק או להחזיק ידיים באופן אקראי בעת היכרויות. זה יכול להיות סימן לכך שהיא התאהבה בך ורוצה לבלות איתך יותר זמן.

אבל זה נפוץ שנשים מתנגדות להתקשרות בשלבים הראשונים של מערכת יחסים. ייתכן שהסיבה לכך היא שהיא לא בטוחה אם אתה אוהב אותה או לא, אז היו מודעים ואל תתייאשו אם האחר המשמעותי שלכם מתנגד להיצמד.

שירותים נוספים

הכרויות סקס

הכרויות סקס: המקום המושלם למציאת קשרים אינטימיים בעידן הדיגיטלי, האפשרות למצוא קשרים אינטימיים והיכרויות סקס הפכה לקלה ונגישה יותר מאי

קראו עוד >>

הכרויות חינם

הכרויות חינם: המדריך המלא למציאת אהבה ללא עלות בעידן הדיגיטלי של היום, היכרויות אונליין הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו.

קראו עוד >>